The Twilight Zone 2019 1

The Twilight Zone 2. sezon fragmanı yayımlandı!

The Twilight Zone 2. sezonunun ilk fragmanı geldi

The Twilight Zone’un 2. sezonundan ilk fragman geldi!

Daha önce 1959-1964 yılları arasında yayımlanan televizyon dizisi The Twilight Zone’un aynı adlı uyarlaması geçtiğimiz yıl daha modern bir anlayış ile ekranlara geri dönmüştü. Serinin orijinal yapımında olduğu gibi her bölümünde farklı bir hikâyenin anlatıldığı dizi, hem kamera arkasında hem de kamera önünde dikkat çekici isimleri bir araya getirerek birbirinden tuhaf hikâyeleri izleyici ile buluşturmuştu. Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni sezonuna dair ilk 5 bölümünün ismi ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar paylaşılmıştı ve geçtiğimiz saatlerde ise dizinin yeni sezonuna ait bir fragman yayımlandı.

svg%3E

The Twilight Zone 2. sezon, 25 Haziran’da izleyici ile buluşacak

Dizinin 2. sezonu için tanıtım çalışmalarını sürdüren CBS All Access, yeni sezondan ilk fragmanı yayımladı. Yayımlanan bu fragmanla birlikte dizinin ekranlara döneceği tarih de belli oldu. The Twilight Zone’un 10 bölümden oluşan 2. sezonu, 25 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

Jordan Peele’nin yapımcı ve sunucu olarak yer aldığı dizi genel olarak beğenilmiş olsa da, beklendiği kadar büyük bir etki yaratamamıştı. Buna rağmen bir araya getirdiği isimler ve The Twilight Zone isminin etkisiyle izleyicilerden ilgi gören dizi, daha ilk sezonunun ortasındayken CBS All Access‘ten 2. sezon onayını almıştı. İlk sezonun tamamlanmasının ardından zaman kaybetmeden hazırlıklarına başlanan 2. sezon, önümüzdeki ay ekranlarda olacak.

Dizinin ilk 5 bölümünün açıklanan bölüm isimleri ve oyuncu kadroları şu şekilde.

Bölüm adı: 8
Oyuncu kadrosu: Joel McHale (Community, Stargirl), Brandon Jay McLaren (UnREAL, Graceland)
Senarist: Glen Morgan
Yönetmen: Justin Benson, Aaron Moorhead

Bölüm adı: A Small Town
Oyuncu kadrosu: Damon Wayans Jr. (Happy Endings, Let’s Be Cops), David Krumholtz (The Deuce, Evel), Natalie Martinez (Reminiscence, The I-Land), Paula Newsome (Barry, Chicago Med)
Senarist: Steven Barnes & Tananarive Due
Yönetmen: Alonso Alvarez Barreda

Bölüm adı: Try, Try
Oyuncu kadrosu: Topher Grace (Spider-Man 3, BlackKklansman, Black Mirror), Kylie Bunbury (When They See Us, Pitch)
Senarist: Alex Rubens
Yönetmen: Jennifer McGowan

Bölüm adı: You Might Also Like
Oyuncu kadrosu: Gretchen Mol (Boardwalk Empire, Manchester by the Sea) , Greta Lee (Russian Doll, High Maintenance)

Senarist: Osgood Perkins
Yönetmen: Osgood Perkins

Bölüm adı: Ovation
Oyuncu kadrosu: Jurnee Smollett (Birds of Prey, Lovecraft Country), Tawny Newsome (Space Force, Lower Decks), Sky Ferreira (Baby Driver, Twin Peaks), Paul F. Tompkins (BoJack Horseman, Comedy Bang! Bang!), Thomas Lennon (Reno 911!, Night at the Museum)
Senarist: Emily C. Chang & Sara Amini
Yöneten: Ana Lily Amirpour

The Twilight Zone 2. sezon fragmanı

Başka bir yeni sezon fragmanı yayımlanmış olan dizi The 100’ın final sezonunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/the-100in-7-sezon-fragmani-yayimlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.