images 2020 05 07T184933.986

Dwayne Johnson ve Emily Blunt, Ball and Chain filminde birlikte yer alacak

Dwayne Johnson ve Emily Blunt, süper kahraman filmi “ Ball and Chain” için yeniden bir araya geliyorlar.

Johnson ve Blunt, Disney’in 24 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan ancak Koronavirüs pandemisinin ortasında sinema salonlarının kapanmaları nedeniyle 30 Temmuz 2021’e ertelenen “Jungle Cruise” projesinde de birlikte yer almışlardı.

svg%3E

Film, 1999 yılında yayımlanan Scott Lobdell’in 4 ciltlik çizgi roman serisinden uyarlanacak. Senaristliğini ise The Big Sick filminin senaryosuyla Oscar adaylığı kazanan Emily V. Gordon üstleniyor.

Film bize ne anlatacak?

“Ball and Chain” çizgi romanları Edgar ve Mallory Bulson çiftinin hikayesini konu ediniyor. Çift çok iyi anlaşamazlar ve ayrılma kararı alırlar fakat işler planladıkları gibi ilerlemez. Gizemli bir meteor dünyaya düşer ve yaydığı enerji sonucunda Mallory ve Edgar’da bir değişikliğe yol açar. Artık ikisinin de süper güçleri vardır. Sorun ise bu çiftler birlikteyken süper güçlerinin işe yaramasıdır. Peki bu güçler çiftin evliliklerini ayakta tutmaya yarayabilecek midir?

Filmin yayın hakkını Netflix satın alabilir!

Kadrosu ve konusu bakımından ilgi çekici görünen filmi satın almak için şirketler oldukça hevesli görünüyor. Filmin hangi şirketle anlaştığı ise henüz belli değil, görüşmelere devam ediliyor ancak şimdiye kadar görüşülenler arasında projeyi almaya en yakın olan şirketin Netflix olduğu söyleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.