The Suicide Squad filminden ilk posterler yayımlandı

mm
the suicide squad

Warner Bros., 2016 yılında vizyona giren ve pek de iyi olmayan eleştirilere maruz kalan ilk filmde birlikte çalıştığı yönetmen David Ayer ile yollarını ayırmış ve yerine Marvel Studios’un başarılı yönetmeni James Gunn ile çalışma kararı almıştı. Şimdi ise “The Suicide Squad” adı ile karşımıza çıkacak olan filmden ilk poster paylaşıldı.

The Suicide Squad

James Gunn’ın yazıp yönettiği The Suicide Squad ise doğrudan bir devam filmi olmayacak ancak hikayesinde o filmden birçok karaktere yer verecek.

The Suicide Squad oyuncuları

Yeni filmde ekibe dâhil olan isimlerin başında, başarılı oyuncu Idris Elba geliyor. İlk filmin oyuncu kadrosunda; Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Jai Courtney gibi isimler bulunuyordu. Yeni filme katılan isimler arasında; John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson, Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn yer alıyor.

The Suicide Squad

The Suicide Squad ne zaman çıkacak?

Pandemi süreci tüm yapımlar gibi Suicide Squad’ı da etkilemiş olsa da film, orijinal vizyon tarihini koruyor. Merakla beklenen devam filmi, herhangi bir ertelenme yaşanmazsa 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Ryan Reynolds
mm

Ryan Reynolds filmleri

Sonraki
carnival row

Carnival Row 2. sezon ne zaman?