Carnival Row 2. sezon ne zaman?

carnival row

30 Ağustos 2019 tarihinde ilk kez izleyici ile buluşan “Carnival Row” dizisi, genellikle olumlu yorumlar aldı. Amazon Prime Video üzerinden yayımlanan dizi, kısa bir süre sonra 2. sezon onayı aldı. Dizinin yeni sezon tarihi ise merak konusu.

Dizinin 2. sezon çekimleri Kasım 2019’da başlamıştı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimlere mart ayında ara verilmişti.

Ekip, geçtiğimiz ay sete geri döndü ve kalan 2 haftalık çekimler, sıkı protokollerle tamamlandı. Bu yıl “Carnival Row” dizisi, Çek Cumhuriyeti’ne mali açıdan en büyük katkıyı sağlayan yabancı yapım oldu.

carnival row

“Carnival Row” 2. sezon ne zaman?

Orlando Bloom ve Cara Delevingne‘in başrollerini paylaştığı Victoria dönemi fantastik dizisi, Amazon Studios ve Legendary Television’ın ortak bir projesi. Eğer Koronavirüs pandemisi olmasaydı 2020 yazında ya da 2021’in başında 2. sezonu izleyebilecektik. Kesin bir tarih verilmemekle birlikte eğer bir aksaklık yaşanmazsa 2021 yılı içerisinde, dizisinin 2. sezonunu izleyebileceğiz.

carnival row

“Carnival Row” konusu

Dizi, Victorian bir dünyada yaşamaya çalışan mitolojik canlıları konu ediniyor. Hikâye, Peri Diyarı’nı ele geçirmeye çalışan ve bu yüzden savaşan iki devletle başlıyor. Periler Ülkesi, Pact kontrolü altına bırakılıyor ve böylece Pact’in, perilere olan zulüm dolu yönetimi başlamış oluyor. İnsanlardan korktukları için aşık olamayan, uçamayan ve özgürce yaşayamayan mitolojik canlıların hikâyesi, bir süre sonra bir dedektiflik hikayesine dönüşüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası içi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the suicide squad
mm

The Suicide Squad filminden ilk posterler yayımlandı

Sonraki
Never Have I Ever
mm

Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?