suicide squad seyrederiz 2

The Suicide Squad filminden ilk fragman yayımlandı

Her yıl DC yapımlarını tanıtmak için düzenlenen DC FanDome etkinliğinde paneli bulunan yapımlardan biri de The Suicide Squad oldu. Film ekibinin katıldığı etkinlikte, merakla beklenen yapımdan ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

Warner Bros., 2016 yılında vizyona giren ve pek de iyi olmayan eleştirilere maruz kalan ilk filmde birlikte çalıştığı yönetmen David Ayer ile yollarını ayırmış ve yerine Marvel Studios’un başarılı yönetmeni James Gunn ile çalışma kararı almıştı. James Gunn’ın yazıp yönettiği The Suicide Squad ise doğrudan bir devam filmi olmayacak ancak hikayesinde o filmden birçok karaktere yer verecek.

The Suicide squad

The Suicide Squad oyuncuları

Yeni filmde ekibe dâhil olan isimlerin başında, başarılı oyuncu Idris Elba geliyor. İlk filmin oyuncu kadrosunda; Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Jai Courtney gibi isimler bulunuyordu. Yeni filme katılan isimler arasında; John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson, Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn yer alıyor.

Pandemi süreci tüm yapımlar gibi The Suicide Squad’ı da etkilemiş olsa da film, orijinal vizyon tarihini koruyor. Merakla beklenen The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021’de vizyona girecek.

Filmden yayımlanan tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.