sen cal kapimi seyrederiz

Sen Çal Kapımı 7. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Fox’ta yayımlanan, başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel‘in paylaştığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın 6. bölümünün 2. fragmanı geçtiğimiz saat yayımlandı.

Dizi, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 6. bölümde ne oldu?

Serkan, Eda’yı paparazilerden kurtarır. Hem de alacağı ödülü, Selin’le konuşmasını ve aylardır üzerinde çalıştığı sözleşmeyi umursamadan. Bunun üzerine Eda, ilişkilerinin bambaşka bir boyut kazandığını düşünmeye başlar. Ama gerçekten öyle midir? Ertesi gün Serkan Bolat ortadan yok olur ve kimse nerede olduğunu bilmez, Selin hariç.

Eda, Serkan’ın yokluğunda, önemli bir müşteriye imkansız bir işi bir günde bitireceğine söz vermiş bulunur. Serkan ortaya çıkınca, ofiste kargaşa giderek büyür. Ekip, Eda ve Serkan tarafında ikiye bölünür. Eda bir taraftan Serkan’ın nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışırken bir taraftan da müşterinin işini yetiştirmeye çalışır. Serkan ile Eda arasındaki gerginlik, birlikte sabahladıkları bir gecede son bulacaktır.

26 Ağustos Çarşamba günü yayımlanacak olan bölümle ilgili yayımlanan bu yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.