Lady Gaga

Lady Gaga, Bullet Train kadrosuna katıldı

Lady Gaga, David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film “Bullet Train“in oyuncu kadrosuna katıldı. Geçtiğimiz yıllarda oyunculuk dünyasına adım atan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, yine bir film projesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gaga, ekranlara “American Horror Story” ile başarılı bir adım atmış ardından Akademi Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmiş ve En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde bir Oscar Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Lady Gaga

Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” adlı romanından uyarlanacak filmde Lady Gaga’nın hangi karaktere can vereceği bilinmiyor. Filmde Brad Pitt ve Lady Gaga’nın dışında; “The Kissing Booth” filmi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Joey King, Zazie Beetz, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson ve Brian Tyree Henry‘nin de bulunacağını öğrenmiştik.

Bullet Train konusu

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu, yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada’nın üstlendiği film, aksiyon gerilim türünde olacak. Hikâye, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Lady Gaga

Stüdyolar hala üretim programlarını planlamaya çalışırken, başlangıç ​​tarihi konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden film çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman önümüze sunulacağı henüz belirsiz. Brad Pitt’in bu yeni projesi ile ilgili elimizdeki bilgiler henüz bu kadar olsa da film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.