the promised neverland

The Promised Neverland 2. sezon ne zaman?

Orijinal adı “Yakusoku no Neverland Kaiu Shirai” olan manga, ilk kez 1 Ağustos 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştü. “The Promised Neverland” adlı anime ise 2019 yılının Ocak ayında izleyici ile buluşmuştu. Yayımlandığı andan itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olan animenin 2. sezon çıkış tarihi ise merak konusu.

the promised neverland

“The Promised Neverland” konusu

2045 yılında geçen anime, birçok çocuğun beraber yaşadığı ve “anne” dedikleri birinin onlara baktığı bir yetimhanede başlıyor. Buradaki çocuklar, “anne” dedikleri bir bakıcı tarafından oldukça sevgi dolu bir şekilde yetiştirilirler ve uygun aile bulunduğunda evlatlık olarak gönderilirler. Ancak bu yetimhanede uymaları gerek tek bir kural vardır. O da yetimhaneden ayrılmamak. Bir gün evlatlık olarak verilen Conny, arkasında oyuncağını unutur. Bunun üzerine de Emma ve Norman, ona oyuncağını yetiştirebilmek için kapıya kadar giderler. Kapıya vardıklarında ise çarpıcı bir gerçekle yüzleşirler. Ürkütücü canavarlarla karşılaşırlar ve “anne” dedikleri bakıcının, canavarlar için çalıştığını öğrenirler.

the promised neverland

“The Promised Neverland” 2. sezon ne zaman?

2019’un en sevilen animelerinden biri olan yapım, 2. sezon için merak uyandırıyordu. Yapılan ilk açıklamada da serinin, 2020 yılının Ekim ayında yayımlanacağı söylendi. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden animenin çıkış tarihi ertelendi. Serinin 2. sezonu, 7 Ocak 2021 tarihinde, Japonya’da yayımlanacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.