high-rise invasion

High-Rise Invasion ne zaman çıkacak?

High-Rise Invasion adı ile 2013 yılında çıkış yapan manga, Tsuina Miura tarafından yazılmış ve Takahiro Oba tarafından resmedilmişti. Bir süre önce de Netflix, bu manga serisinin animeye uyarlanacağını duyurmuştu. Netflix’in resmi anime YouTube kanalında paylaşılan bir video ile de çıkış tarihini açıklamıştı.

high-rise invasion

High-Rise Invasion konusu

2019 yılında tamamlanan manga serisinden uyarlanacak olan anime, lise öğrencisi Yuri Honjo, kendini bir anda “normal olmayan” bir yerde bulması ile başlıyor. Bu kaybolduğu alan; sayısız gökdelenin, asma köprülerle birbirine bağlandığı ve “maskeli figürlerin”, kafası karışmış bir şekilde kaçan kurbanlarını acımasızca katlettiği bir yerdir. Bu cehennem gibi dünyada, hayatta kalmasının sadece iki yolu vardır: ya maskeli figürleri öldür ya da öldür. Yuri, hayatta kalmak için bu mantıksız dünyayı yok etmeye kararlıdır. Peki nihai kaderi ne olacaktır?

High-Rise Invasion ne zaman çıkacak?

Animenin geçtiğimiz ay yayımlanan tanıtım fragmanında 2021 yılının başı işaret ediliyordu ancak hâlâ kesin bir çıkış tarihi bulunmamakta. Anime, 2021 yılının Şubat ayında izleyici ile buluşacak.

Fragmanı hâlâ izlemediyseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.