the prom

The Prom ne zaman yayımlanacak?

Ryan Murphy‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu “The Prom” filminin yayın tarihi duyuruldu. Netflix’in yeni müzikal-komedisi, Broadway müzikaline dayanan bir yapım olacak.

Glee dizisiyle adını duyurduktan sonra American Horror Story ile büyük başarı yakalayan ve son yıllarda televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri hâline gelen Ryan Murphy, 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attığı Netflix çatısı altında bir yandan yeni diziler hazırlarken bir yandan da yeni bir müzikal filmi tamamladı.

Filmin oyuncu kadrosunda; Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi önemli isimler bir araya geliyor.

the prom

“The Prom” yayın tarihi

Film, bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusunun; Emma adındaki bir öğrencinin, kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir Indiana kasabasına gitmesiyle yaşanan olayları konu alıyor. Farklılıklarının kabul edilmesi için mücadele veriyormuş gibi görünüp aslında tek amacı tekrar meşhur olmakmış gibi görünen bu dörtlünün hikayesi, 11 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.