close enough

Close Enough çizgi dizisi Netflix’te yayımlandı

Yetişkinler için yapılan çizgi dizilerden biri olan Sürekli Dizi (Regular Show) yapımcılarının yeni dizisi Close Enough’ın ilk sezonu, bugün (14 Eylül) geçtiğimiz saatlerde Netflix Türkiye’de yayımlandı.

Aslında Close Enough, 2017 yılında oluşturulmuştu ve sonra da bazı sebeplerden ötürü rafa kaldırılmıştı. Ancak daha sonra dizinin hakları, HBO Max tarafından satın alınmıştı. İlk olarak geçtiğimiz temmuz ayında HBO Max’te yayımlanan dizinin HBO Max’in mevcut olmadığı ülkelerdeki yayın hakkını ise Netflix satın aldı.

Close Enough

Close Enough konusu

Dizi, 5 yaşındaki bir kız çocuğuna sahip ve Los Angeles’ta ikamet eden bir çift ayrıca onlarla birlikte yaşayan boşanmış arkadaşlarının gündelik yaşamlarında başlarından geçen olayları anlatıyor. Artık 20’lerinde olmayıp 30’lu yaşlara ayak bastığını kabul etmeyen bir çiftin etrafında gelişen olayları anlatacak Close Enough, “sürreal bir aile komedisi” olarak tanımlanıyor.

8 bölümden ve her bölümü ortalama 20-25 dakikadan oluşan dizinin yapımcılığını Ryan Slater üstleniyor. Yapım şirketi Cartoon Network Studio olan dizinin yönetmen koltuğunda ise J. G. Quintel, Michael Colton, John Aboud isimleri bulunuyor. Seslendirme ekibi ise Gabrielle Walsh, Jessica DiCicco, Jason Mantzoukas, Kimiko Glenn ve Danielle Brooks gibi isimlerden oluşuyor.

Çok geçmeden 2. sezon onayı alan Close Enough’un fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.