jujutsu kaisen rivelati nuovi personaggi rispettivi doppiatori v3 457766

Jujutsu Kaisen animesinden yeni bir görsel yayımlandı

Gege Akutami’nin Mart 2018’den beri serileştirileştirdiği aynı adlı manga serisinden uyarlanan Jujutsu Kaisen TV animesinden, hayranları daha da heyecanlandıracak yepyeni bir poster paylaşıldı.

svg%3E

Jujutsu Kaisen hikayesi:

Zorluk, pişmanlık, utanç gibi insanların hissettiği tüm olumsuz duygular, günlük hayatımızda gizlenen “Lanetler” haline gelir. Lanetler, insanları korkunç talihsizliklere ve hatta ölüme bile götürebilir. Dahası Lanetler ancak başka bir Lanet tarafından kovulabilir.

Itadori Yuji, tamamen sıradan bir lise hayatı yaşamasına rağmen, muazzam bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün “Lanetler”in saldırısına uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için “Çift Yüzlü Hayalet”in parmağını yer ve Lanet’i kendi ruhuna alır. O andan itibaren, “Çift Yüzlü Hayalet” ile bir bedeni paylaşır. Sonrasında Lanetler ile savaşan bir birlik olan Tokyo Metropolitan Sihirbazlık Teknik Lisesi’ne kabul edilir ve böylece, bir Lanet’i kovmak için bir Lanet’e dönüşen çocuğun kahramanlık hikayesini başlar…

Serinin hayranları tarafından heyecanla beklenen yeni anime, 2 Ekim’de yayımlanacak. Yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.