images 2020 06 15T172940.216

James Bond filmi No Time to Die’ın vizyon tarihi öne alındı!

Filmin gösterimi 5 gün geri alındı!

svg%3E

Gelen haberle birlikte filmin vizyon tarihinin çok az da olsa geri alındığı duyuruldu. 10 Nisan’da vizyona girmesi beklenilen No Time To Die, Koronavirüs sebebiyle 25 Kasım 2020’ye ertelenmişti. Resmi James Bond Twitter hesabındaki bir tweet sayesinde, Ölmek İçin Zaman Yok’un yayımlanma tarihi bir kez daha taşınmış gibi görünüyor ve beklediğimizden daha erken. Tweet’e göre, ABD’de No Time to Die’ın yeni çıkış tarihinin 25 Kasım yerine 20 Kasım, İngiltere’de ise 12 Kasım olduğu belirtiliyor.

Filmin Kadrosu

Daha önce de belirtildiği gibi, Ölmek İçin Zaman Yok, Craig’in James Bond karakteriyle son filmi olacak. Craig’in yanında görünen oyuncular ise Léa Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Ralph Fiennes,  Rory Kinnear, Lashana Lynch, Billy Magnussen’in, Jeffrey Wright ve Rami Malek.

svg%3E

No Time To Die Konusu

Daniel Craig’in başrolleri Rami Malek ve Lea Seydoux ile paylaştığı filmde, aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer. Ayrıca filmde Bond’un dünyayı COVID-19 benzeri bir salgından kurtaracağı biliniyor.

60 yıllık geçmişi olan serinin yeni filmi merakla beklenmeye devam ediyor. Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.