The Night Beyond the Tricornered Window

The Night Beyond the Tricornered Window filminin vizyon tarihi belirlendi

The Night Beyond the Tricornered Window filminin çıkış tarihi belli oldu

Geçtiğimiz günlerde, normal şartlarda 30 Ekim’de vizyona girmesi planlanan live-action film virüs nedeniyle ertelenmişti. Şimdi ise merakla beklenen filmin yeni vizyon tarihi açıklandı.

Tomoko Yamashita’nın doğaüstü gizem mangası Sankakumado no Sotogawa wa Yoru / The Night Beyond the Tricornered Window’un yaklaşan live-action film uyarlamasının resmi web sitesi, filmin 22 Ocak 2021’de Japonya’da gösterime gireceğini duyurdu.

“Yeni Koronavirüs enfeksiyonunun etkileri nedeniyle önümüzdeki yıla ertelediğimiz “The Night Beyond the Tricornered Window” filmi hakkında derinlemesine bir tartışma yaptık ve 22 Ocak 2021’de yayımlamaya karar verdik. Filmin Ekim ayında vizyona girmesini dört gözle bekleyenlerden, gecikme için bir kez daha özür dileriz. Yeni çıkış tarihine hazırlanırken, film hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmak için size daha fazla bilgi vereceğiz, bu nedenle vizyona girmeyi dört gözle bekleyeceğinizi umuyoruz.”

svg%3E

Ayrıca önceden satın alınmış olan ön biletlerin yeni programdaki gösterimler için de kullanılabileceği açıklandı. Yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yayımlanan kısa tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.