lucifer

Lucifer müzikal bölümünden bir tanıtım yayımlandı

Başrolünde Tom Ellis‘in bulunduğu fantastik dizi Lucifer, 25 Ocak 2016 tarihinde ilk kez izleyici ile buluşmuştu. İlk olarak Fox’da yayımlanmaya başlayan dizi, üçüncü sezonunun ardından iptal edilmişti. Takipçilerinin sosyal medyada “#savelucifer” etiketini gündem haline getirmesi üzerine Netflix, dizinin yayın haklarını satın almıştı.

Lucifer 5. sezon 2. kısım ne zaman?

Normalde 5 sezon olması planlanan dizinin başrolü Tom Ellis, Netflix ile bir anlaşma yaptı ve dizi 1 sezon daha uzatıldı. Böylece dizinin 6. sezonunun final sezonu olacağı kesinleşti. Dizi, pandemi nedeniyle beşinci sezonunu tamamlayamamış ve bir bölüm kala prodüksiyonlarını durmak zorunda kalmıştı. Lucifer, ay sonunda çekimlere dönerek 5. sezonu tamamlayacak ve ardından çekimler, altıncı sezon için devam edecek. 5. sezon 2. partın ne zaman yayımlanacağı ise henüz belli değil.

Lucifer

Dizinin 5. sezon 2. partında müzikal bir bölümün bulunacağı duyuruldu ve bu bölümden bir sahne yayımlandı. Yayımlanan videoda Lucifer, Chloe, Dan ve Ella’yı bir cinayet nedeni ile bir futbol sahasında görüyoruz. Bir süre sonra dans etmeye başlıyorlar ve sahada olan futbolcular da onlara eşlik ediyor.

Dizinin 5. sezon 2. partından yayımlanan bu sahneyi hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.