07A90C3E B0B2 41B3 995F E82ED6576D0E

The Millionaire Detective’den yeni tanıtım videosu yayımlandı

The Millionaire Detective-Balance: Unlimited animesinden yepyeni bir tanıtım videosu geldi

Seri birinci bölümüyle bu ay 16 Temmuz’da ekranlara geri dönüyor 

svg%3E

Yasutaka Tsutsui’nin aynı adlı çok satan detektiflik romanından uyarlanan TV animesi The  Millionaire Detective Balance: Unlimited’in  resmî Twitter hesabı serinin ekranlara dönüşüne az zaman kalmışken yeni bir video yayımladı.

Yayımlanan yeni tanıtım videosu, diziden yeni sahneler ve erkek idol grubu SixTONES (Tones)’un söylediği ‘Navigator’ isimli serinin açılış müziğini de içeriyor. Açılış temasının başlığı ve sanatçısı başlangıçta gizli tutuldu ancak “Navigator” adlı single bu ayın sonunda satın alınabilecek.

svg%3E

9 Nisan’da prömiyer yapan anime, yalnızca 2 bölüm yayımlamışken 23 Nisan’da yeni Koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılması göz önünde bulundurularak üçüncü bölüm ve yeni bölümler dahil olmak üzere ertelenmişti. Anime, 16 Temmuz’da Japonya’da ilk bölümden yayımlanmaya başlayacak. Funimation, 30 Temmuz’da da üçüncü bölümle birlikte dizinin yeni bölümlerini yayımlamaya devam edecek. 

The Millionaire Detective Balance: Unlimited ile ilgili bir diğer haberimizi linkten okuyabilirsiniz. https://seyrederiz.com/the-millionaire-dedective/

Dizi ile ilgili gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.