90043BF3 56BB 4725 8A6E 2E5CD6D3D3ED

The Dungeon of Black Company mangası animeye uyarlanıyor

Yohei Yasumura’nın Meikyu Black Company/The Dungeon of Black Company fantastik mangası anime oluyor!

Yasumura: “Muhtemelen haberlere dünyadaki herkesten daha çok şaşırdım.”

Mag Garden’ın web çizgi roman sitesi Mag Comi bugün, Yohei Yasumura’nın The Dungeon of Black Company fantastik mangasının TV anime uyarlaması için yeşil ışık yandığını duyurdu.

Yasumura, Manga’yı ilk kez Aralık 2016’da Mag Garden’ın Mag Comi web sitesinde başlattı. Mag Garden geçen Kasım ayında derlenen beşinci cildi yayımladı. Seven Seas Entertainment, dördüncü cildi 28 Ocak’ta yayımladı. Manga, 2016 yılından beri yayıncının Monthly Comic Garden dergisinde ve web sitesinde serileştirildi ve en sonuncu olan altıncı cildi 10 Temmuz’da yayımlanacak.

svg%3E

Hikayenin özeti şöyle tanıtılmakta;

İş ahlakına sahip olmayan Kinji, modern yaşamında rahat bir hayat sürerken bir gün kendisini başka bir dünyada bulur -ama kahramanın açık kollarla karşılandığı büyük bir dünya değil- korkunç bir işe girdi! Şimdi fantezi dünyasındaki kötü bir maden şirketi tarafından köleleştirilen Kinji, sıkı çalışmanın anlamını gerçekten öğrenmek üzeredir!

Manganın yazarı resmî Twitter hesabından şunları yazdı:

“Bu duyuruyu aniden çıkardığım için özür dilerim ama The Black Dungeon of the Dungeon’ı bir TV animesi olarak üretme sürecindeyiz. Muhtemelen haberlere dünyadaki herkesten daha çok şaşırdım, ‘Cidden mi?’ düşünüyordum ama bu ciddi. The Dungeon of Black Company’nin animasyonlaştırılması için verdiğiniz destek için teşekkürler!”

Henüz anime uyarlamasıyla ilgili daha fazla bilgi yok. Personeli ve yayın tarihi dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı daha sonraki bir tarihte duyurulacaktır.

Anime filmi Porco Rosso ile ilgi yazımızı linke tıklayarak okuyabilirsiniz. https://seyrederiz.com/bir-ghibli-klasigi-porco-rosso-en-iyi-odullu-film-secildi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.