Never Have I Ever dizisi 2. sezon onayı aldı

never Have I Ever

Netflix’in en yeni gençlik dizilerinden biri olan Never Have I Ever Netflix’ten 2. sezon onayı aldı. 27 Nisan 2020 tarihinden itibaren yayımlanmaya başlanmış dizinin yeni sezon haberi oyuncular tarafından çekilmiş bir video ile duyuruldu.

Bir Zoom görüşmesi gibi yapılan video Netflix resmi Instagram hesabı tarafından paylaşıldı. Videoda dizinin başrol oyuncularından biri olan Maitreyi Ramakrishnan diğer oyunculara dizinin yeni sezon onayı aldığının haberini veriyordu.

Paylaşılan Instagram gönderisi;

Diziyi izleyen birçok kişi Netflix’in kalsik gençlik dizilerinden biri olduğunu ve basit olduğunu düşünmüştü. Buna rağmen dizi beğenilmişti ve ırkçılık gibi konulara değindiği için övgü toplamıştı.

Never Have I Ever konusu

Dizi, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

Darren Barnet, Jaren Lewison, Richa moorjani, Ramona Young gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin yeni sezon tarihi ile ilgili henüz kesin bir bilgi yok.

Dizinin ilk sezonu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
07A90C3E B0B2 41B3 995F E82ED6576D0E

The Millionaire Detective’den yeni tanıtım videosu yayımlandı

Sonraki
2459040

Netflix’in yeni fantastik dizisi Warrior Nun yayımlandı!