FC0E9B79 AE9C 4832 8D80 BD76B2A4BE88

The Millionaire Detective animesi 30 Temmuz’da devam edecek

The Millionaire Detective 30 Temmuz’da geri dönüyor

The Millionaire Detective animesi Koronavirüs gecikmesinden sonra 30 Temmuz’dan itibaren devam ediyor.

svg%3E

Aniplex of America, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabında The Millionaire Detective – Balance: UNLIMITED’in, COVID-19 salgınından etkilenen birçok yapım gibi anime üretiminin de çoğunun etkilemesinin ardından The Millionaire Detective Nisan ayında ertelenmişti. Şimdi ise 30 Temmuz’da bölüm 3 ile başlayarak Japonya’da yayına ve Funimation’da yayımlanmaya başlayacağı duyuruldu. 

Yasutaka Tsutsui’nin en çok satan dedektif romanından uyarlanan Fugō Keiji Balance Unlimited (The Millionaire Detective Balance Unlimited) anime 9 Nisan’da prömiyer yapmıştı. Başladıktan sonra ise şu ana kadar yalnızca 2 bölümü yayımlanmış çok geçmeden de Koronavirüs salgınının yayılması dikkate alınarak 23 Nisan’da üçüncü ve daha sonraki bölümler ertelenmişti.

svg%3E

Yeni bölümler, 30 Temmuz’da üçüncü bölümden itibaren başlıyor, 30 Temmuz’da Funimation’da yayımlanacak. Aynı zamanda 30 Temmuz öncesi 16 Temmuz tarihinde Japonya’da ilk iki bölümün yeniden yayımlanması planlanıyor.

Şimdiye kadar iki bölümü yayımlanmış gizem temalı animenin devamını merakla bekliyoruz.

The Millionaire Detective – Balance Unlimited fragmanı

Bir başka anime Food Wars! The Fifth Plate’in geri dönüş tarihi ilgili haberimizi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/food-wars-shokugeki-no-soma-animesi-3-haziranda-devam-ediyor/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.