Supernatural

Supernatural 15. sezon final fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Jensen Ackles ve Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan Supernaural, Amerika Birleşik Devletleri’nin en uzun dizisi unvanına sahip. Dizi bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin; şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatıyor. Şimdi ise Supernatural, Eylül 2005’te başlayan hikayesine nokta koymaya hazırlanıyor.

Supernatural

Supernatural final bölümünden ilk fragman yayımlandı

Büyük bir heyecan ile izlenen dizinin final fragmanı, geçtiğimiz saatlerde izleyiciye sunuldu. Final bölümünden yayımlanan ilk fragman, yeni bölümden sahneler ile birlikte uzun dizinin geçmişindeki ikonik anları da sunuyor. 80 dakikalık final bölümünün fragmanı, dizinin yayımlandığı kanal olan The CW’nin resmi YouTube hesabı üzerinden izleyicilere sunuldu.

19 Kasım Perşembe günü, saat 21.00’de yayımlanacak son bölümü ile ekranlara veda edecek dizinin, aynı zamanda “Supernatural: The Long Road Home” başlıklı retrospektifi de yine bu tarihlerde yayında olacağı duyuruldu.

Dizinin final bölümünden yayımlanan ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.