The Map of Tiny Perfect Things filminden yeni görseller yayımlandı

Kathryn Newton ve Kyle Allen’ın başrolünde bulunduğu Amazon Prime Video yapımı The Map of Tiny Perfect Things filminin resmi fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Amazon Prime’ın YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Filmin kamera arkası görüntüleri de geçtiğimiz saatlerde izleyiciler ile buluştu.

Başrollerinde; The Society, Paranormal Activity 4, Freaky, Big Litte Lies gibi yapımlarda bulunan Kathryn Newton ve One Night Story, All My Life, Kork Tüneli gibi yapımlarda boy gösteren Kyle Allen‘ın bulunduğu gençlik filmi, 12 Şubat 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things konusu

Ödüllü yazar Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan film, hazırcevap Mark’ı odağını alıyor. Mark, aynı günü yaşadığı sonsuz bir döngünün içinde sıkışıp kalmıştır. Mark’ın dünyası, kendisi ile aynı döngüde sıkışan gizemli Margaret ile tanıştıktan sonra mahvolur.  İkili, içinde sıkışıp kaldıkları günü mükemmel hale getirecek küçük detayları bulmaya çalışırken bir yandan da bu kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.