armie hammer

Armie Hammer, The Offer dizisinin kadrosundan ayrıldı

Call Me by Your Name, The Man from U.N.C.L.E., The Social Network, Rebecca gibi yapımlarda bulunun Armie Hammer, geçtiğimiz aylarda The Offer dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. Ancak yapılan son haberlere göre The Godfather’ın çekim aşamasını konu alacak dizinin kadrosundan ayrıldı.

Bir süre önce, ünlü ile ilgili haberler çıkmaya başlamıştı. Armie Hammer’ın eski sevgilileri, Hammer ile ilgili ilginç özelliklerden bahsetmişlerdi. Hiçbiri tam olarak kanıtlanmamış olsa da oyuncunun hayatında bulunan birçok kişi, bu bilgileri doğruladı. Bu yaşananlardan sonra Armie Hammer, Jenniffer Lopez ile birlikte yer aldığı Shotgun Wedding filminin kadrosundan ayrılmıştı. Bu ayrılık haberinden kısa bir süre sonra da The Offer dizisinin kadrosundan ayrıldığını öğrendik.

armie hammer

The Offer hakkında bildiklerimiz

Paramount’un yapımcı olarak bulunduğu ve The Godfather filmlerinin arka planında yaşananları anlatacak bir dizinin yapılacağı ise uzun süredir konuşuluyordu. Al Rudy’nin film serisini çekerken yaşadığı hiç açıklanmamış deneyimlerine dayanacak olan dizi, Paramount Television Studios tarafından üretilecek. Al Rudy, dizinin hem en büyük yapımcısı olacak hem de diziyi denetleyecek.

10 bölümden oluşacak ve Paramount + üzerinden yayımlanacak olan The Offer dizisi, Coppalo’nun The Godfather’ı ve devam filmlerini çekerken çektiği sıkıntıları, o zamanlar tanınmamış oyuncular olan Al Pacino ve Robert De Niro‘yu keşfedişini, filmlerdeki bütçe sıkıntısını ve ilk film patladıktan sonra yaşananları anlatacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.