The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things ne zaman çıkacak?

Orijinal dizi arşivinin yanında film içeriklerini de genişletmeye devam eden Amazon Prime Video, bir gençlik filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde Lev Grossman’ın aynı adlı kısa öyküsünden uyarlanan The Map of Tiny Perfect Things adlı filmden ilk fragman, Amazon Prime Video’nun resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunulmuştu. Fragmanın ardından ise filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar merak konusu oldu.

The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things konusu

Film, Mark isimli zeki bir gencin gizemli bir karakter olan Margaret ile tanıştığı sırada altüst olan dünyasını konu alıyor. Mark, Margeret ile tanıştıktan sonra aynı günü sonsuz bir zaman döngüsünde yaşamaya başlar. Mark ve Margaret arasında onları birbirine çeken manyetik bir ortaklık doğar ve bir günü mükemmel kılan tüm küçük şeyleri bulmaya çalışır. Ardından ikili, hiç bitmeyen günlerinden nasıl kaçıp kaçamayacaklarını anlamaya çalışırken fantastik bir dönüşe sahip bir aşka yelken açar.

The Map of Tiny Perfect Things filmi ne zaman yayımlanacak?

Filmin seyirciye sunulacağı tarih, bugün yayımlanan fragman eşliğinde duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre merakla beklenen film, sevgililer günü için tam zamanında 12 Şubat 2021 tarihinde Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.