The Mandalorian

The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça sevilen dizinin 2. sezonu, izleyiciler tarafından heyecanla takip edilirken 3. sezon tarihi de merak ediliyor. Bugün ise 3. sezon tarihi ile ilgili net bir açıklama yapıldı.

The Mandalorian

The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Dizi, daha 2. sezon çalışmalarına yeni başlandığı dönemde zaten 3. sezon onayını almayı başarmıştı. Bunun ile birlikte de hayranlar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyordu. Bugün ise bu konu hakkında bir açıklamada bulunuldu.

Disney Plus tarafından geçtiğimiz haftalarda yapılan resmi açıklamaya göre dizinin 3. sezonu 25 Aralık 2021 tarihinde yayımlanacaktı. Ancak bugün yapılan açıklamaya göre 3. sezon için açıklanan tarihin aslında başka bir Star Wars evreni dizisi olan Boba Fett dizisine ait olduğu duyuruldu. The Mandalorian 3. sezonu ise 2022 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. 3. sezon çekimlerine ise Boba Fett dizisinin çalışmalarının tamamlanmasından hemen sonra başlanacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.