his dark materials

His Dark Materials 4. sezon olacak mı?

HBO ve BBC One’da yayımlanan fantastik dram dizisi His Dark Materials‘ın ilk sezonu, 3 Kasım 2019 tarihinde izleyici ile buluşmuştu. 2. sezonu da 16 Kasım 2020 tarihinde platformdaki yerini almıştı. Dizinin 2. sezonunun yayımlanmasının üstünden kısa bir güre geçmişken 3. sezon onayını aldığını öğrendik.

Son zamanlarda dizinin 3. sezonundan gelen detaylar ise 4. bir sezonun olup olmayacağı konusunda merak uyandırıyor.

his dark materials

His Dark Materials 4. sezon çıkacak mı?

Yapılan yeni açıklamaya göre dizi, 3. sezon onayını aldı. Ancak His Dark Materials’ın bu sezonla birlikte final yapacağı resmi olarak duyuruldu. Haber, izleyicileri üzen bir gelişme oldu.

Sihir kurallarının hüküm sürdüğü bir evrende kayıp bir çocuk vakasını araştıran küçük Lyra, büyük bir gizemin perdelerini aralıyor. Yetim büyüyen Lyra’nın dünyası, amcasının uzun bir zaman sonra kuzeyden dönmesi ile birlikte altüst oluyor. Lyra, Londra’da yeni bir hayata başlıyor ve Mrs. Coulter’in yardımı ile Roger’ı bulmaya odaklanıyor. Bayan Coulter ve Majisteryum’dan kaçmaya devam eden Lyra, hiç ummadığı bir yerden yardım alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.