Netflix, The Witcher 2. sezonun ilk sahnesini paylaştı

the witcher

Oyun ve fantastik edebiyat dünyasının popüler isimlerinden olan The Witcher’ın dizi uyarlaması, geçtiğimiz yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye ulaşmıştı. Dizinin 2. sezon çekimleri de geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Netflix, resmi Twitter hesapların birinde, 2. sezon senaryosunun ilk sayfasını izleyiciler ile paylaştı.

The Witcher 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Dizi, daha ilk sezonu yayımlanmadan önce 2. sezon onayını almıştı. Yeni sezonun 2021 yılının ilk yarısında izleyici ile buluşması beklenirken kesin bir tarih hâlâ bulunmamakta. Ancak geçtiğimiz günde başrol oyuncusu Henry Cavill‘ın yaşadığı sakatlık ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirürs salgını yüzünden de gecikmelerin olmasına olası gözüyle bakılıyor.

the witcher

The Witcher konusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak kader, onun güçlü bir büyücüyle ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar. Bu saatten sonra üçü birlikte gitgide daha dengesiz bir hâle gelen bu dünyada yollarını bulmaya çalışacaklardır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Mandalorian
mm

The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Sonraki
Dr. Stone
mm

Dr. Stone 2. sezon ne zaman çıkacak?