The Mandalorian

The Mandalorian 2020’nin en çok korsan izlenen dizisi oldu

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Disney Plus’ın hit dizisi The Mandalorian’ın 2. sezonu, izleyiciler tarafından büyük ilgi ile karşılaştı. Geçtiğimiz saatlerde yapılan bir istatiksel bir açıklamaya göre ise dizinin ikinci sezonu, 2020 yılının en çok korsan olarak izlenen dizisi oldu.

Game of Thrones, yedi yıldır en çok korsanlık yapılan TV şovuydu. Ancak HBO dizisi 19 Mayıs 2019 tarihinde sona erdi ve Mandalorian, 2020 yılında 3. sıradan 1. sıraya yükselmiş oldu. The Mandalorian’in bu kadar çok korsan olarak izlenmesinin sebebi olarak ise yayımlandığı platform olan Disney Plus’ın şu an için çok az ülkede hizmet vermiyor oluşu gösteriliyor.

The Mandalorian

The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Dizi, daha 2. sezon çalışmalarına yeni başlandığı dönemde zaten 3. sezon onayını almayı başarmıştı. Bunun ile birlikte de hayranlar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyordu.

Disney Plus tarafından geçtiğimiz haftalarda yapılan resmi açıklamaya göre dizinin 3. sezonu 25 Aralık 2021 tarihinde yayımlanacaktı. Ancak tekrar yapılan açıklama ile 3. sezon için açıklanan tarihin aslında başka bir Star Wars evreni dizisi olan Boba Fett dizisine ait olduğu duyuruldu. Mandalorian 3. sezonu ise 2022 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. 3. sezon çekimlerine ise Boba Fett dizisinin çalışmalarının tamamlanmasından hemen sonra başlanacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.