50M2

50M2 konusu

Senarist Burak Aksak’ın ise Selçuk Aydemir’le birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu 50M2 dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. 27 Ocak 2021’de çıkacak olan yeni dizinin konusu gibi detaylar ise merak konusu.

50M2

50M2 konusu ne?

Dizi, Netflix’in ilk Türk komedi dizisi olma özelliğini taşıyor. 50m2, karanlık alemlerde nam salmış gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu mercek altına alacak. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur.

Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri, onu yeni vefat etmiş terzi dükkanı sahibinin öz oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliği ile ilgili birtakım sırrı da ortaya çıkaracaktır. Gölge, mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça yeni bir kişiye dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

27 Ocak 2021’de izleyici ile buluşacak dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Fleabag
Fleabag 3. sezon olacak mı?