The Mandalorian 2. sezonundan yeni bir fragman yayımlandı

mm
The Mandalorian

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça sevilen dizinin merakla beklenen 2. sezonundan yeni bir fragman yayımlandı.

The Mandalorian

Pedro Pascal‘ın, Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito da ilk sezondaki rolleriyle yeniden izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca diziye birkaç yeni karakter eklenecek.

Yeni sezonda kadroya Boba Fett, Bo-Katan Kryze ve Ahsoka Tano karakterleri dahil olacak. Boba Fett karakterine Temuera Morrison hayat verirken Bo-Katan Kryze’ı ise Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze gibi Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir diğer karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Ahsoka Tano karakterini Rosario Dawson‘ın canlandırması bekleniyor.

The Mandalorian 2. sezon ne zaman?

Dizi, büyük bir başarı yakalamış ve kısa sürede 2. sezon onayı almayı başarmıştı. Zaman kaybetmeden 2. sezon için hazırlıklara başlayan yapım ekibi, tüm dünyada prodüksiyonların durmasına neden olan Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasından önce 2. sezonun çekimlerini tamamlamıştı. Bu da dizinin planlandığı gibi ekim ayında izleyici ile buluşmasının önünü açtı. Dizinin yeni sezonu 30 Ekim’de izleyiciler ile buluşacak.

Dizinin yeni sezonundan yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara dizisinin yayın günü değişti

Sonraki
Sherlock Junior
mm

Netflix, “Sherlock Junior” adlı bir proje üzerinde çalışıyor