summertime

Summertime 2. sezon ne zaman?

İlk sezonu geçtiğimiz yıl nisan ayında yayımlanan Netflix orijinal dizisi Summertime‘ın yeni sezon fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. Aynı zamanda dizinin 2. sezon tarihi de duyuruldu. Rebecca Coco Edogamhe ve Ludovico Tersigni’nin başrollerini paylaştığı projenin kadrosunda; Amanda Campana, Andrea Lattanzi, Giovanni Maini ve Alicia Ann Edogamhe gibi oyuncular yer alıyor.

summertime

Summertime konusu

Bağımsız ve sorumluluk sahibi Summer, büyüdüğü yerlerden uzaklara gitmeyi hayal eden fakat ailesini kendisinin bir arada tuttuğunu bilen bir kızdır. Eski bir motosiklet şampiyonu olan Ale ise sorunlarından kaçarak yeni bir sayfa açmak istiyor. İkisi de tanışmadan önce kim olduklarını umursamadan bir yaz tatiline çıkıyor. Biz de bu iki farklı kişinin yaz boyu sürecek aşk hikayesini izliyoruz.

summertime

Summertime 2. sezon ne zaman?

Dizinin 2. sezon fragmanı ile yeni sezonun ne zaman yayımlanacağı da belli oldu. Netflix orijinal dizisi, 3 Haziran 2021 tarihinde 2. sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.