Menajerimi Ara

Menajerimi Ara dizisinin yayın günü değişti

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi “Menajerimi Ara”nın 8. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Ancak yayımlanan yeni bölümün ardından, dizinin gidişatında bir değişiklik yaşandığı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre, dizinin yayın gününde değişikliğe gidildi.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara yeni yayın günü ne?

Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor. Ancak son birkaç haftadır salı günü yarıştığı diziler nedeni ile reytinglerde düşüş yaşayan dizinin yayın günü değiştirildi. Bundan sonra dizi, pazar günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü ise 18 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkacak.

Menajerimi Ara konusu

“Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikâyesini konu ediniyor.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir isim katılıyor. Dizinin 9. bölümünde yer alacak isim ise henüz duyurulmuş değil.

Yeni bölümü 18 Ekim Pazar günü yayımlanacak olan dizi ile ilgili yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.