Ahsoka Tano

The Mandalorian 2. sezonundan Ahsoka Tano görselleri yayımlandı

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça sevilen dizinin merakla takip edilen 2. sezonundan yeni görseller yayımlandı. Yayımlanan görseller, 2. sezon 5. bölümden itibaren dizide yer alacak olan Ahsoka Tano‘ya ait.

The Mandalorian

Dizi, büyük bir başarı yakalamış ve kısa sürede 2. sezon onayı almayı başarmıştı. Zaman kaybetmeden 2. sezon için hazırlıklara başlayan yapım ekibi, tüm dünyada prodüksiyonların durmasına neden olan Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasından önce 2. sezonun çekimlerini tamamlamıştı. Bu da dizinin planlandığı gibi ekim ayında izleyici ile buluşmasının önünü açtı. Dizinin yeni sezon bölümleri, 30 Ekim 2020 tarihinden beri her hafta izleyiciler ile buluşuyor.

The Mandalorian

The Mandalorian 3. sezonu ne zaman?

Dizi, daha 2. sezon çalışmalarına yeni başlandığı dönemde zaten 3. sezon onayını almayı başarmıştı. Bunun ile birlikte de hayranlar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyordu. Geçtiğimiz dönemde ise bu konu hakkında bir açıklamada bulunulmuştu.

Yapılan açıklamada, dizinin 3. sezonunun çekimlerine bulunduğumuz yıl bitmeden başlanacağı ve ayrıca 3. sezonunun, 2021 ile 2022 yılları arasında izleyiciler ile buluşacağı da duyurulmuştu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Yönetici

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.