saygı

Saygı 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Blu TV’nin yerli dizisi “Saygı“, geçtiğimiz saatlerde 6. bölümü ile platformdaki yerini aldı. Aynı zamanda BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden dizinin 7. bölüm fragmanı yayımlandı.

Dizi, 2010 yılında çıkan ve oldukça sevilen Behzat Ç. dizisinin spin-off’u olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl çok istek üzerine BluTV için bir sezon Behzat Ç. dizisi çekilmişti. Dizinin finalinin ardından, dizideki anti kahraman Ercüment Çözer’e odaklanacak yeni dizinin çalışmalarına başlandı.

Saygı

“Saygı” oyuncu kadrosu

Dizide de eskiden olduğu gibi Ercüment Çözer’e, Nejat İşler hayat veriyor. Dizide Nejat İşler’e; en son “Biz Böyleyiz” filmi ile karşımıza çıkan ve “Vatanım Sensin”, “Hakan: Muhafız”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” gibi yapımlarda bulunmuş Boran Kuzum; yine “Vatanım Sensin” ve “Hakan: Muhafız” dizilerinde bulunmuş ve “Bir Litre Gözyaşı”, “Medcezir” gibi yapımlarda yer almış Miray Daner eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler de bulunmakta.

“Saygı” 6. bölümünde neler oldu?

Ercüment, geçmişini ve babaannesini hatırlar. Helen ve arkadaşları ise Erdi’nin ölümü ile ilgili ifade vermeye çağırılırlar. Tüm bunlar olurken Aybars, Helen ve Savaş’tan şüphelenmeye başlar.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.