The Lord of the Rings kadrosuna 19 yeni isim katıldı

mm
the lord of the rings seyrederiz scaled

Aynı adlı romandan uyarlanan “Lord of the Rings” film serisinin dizi olacağını zaten biliyorduk. Birkaç ay önce Koronavirüs salgını nedeni ile ertelenen dizinin çekimlerine başlanmıştı. Bugün ise dizinin çekimleri devam eden The Lord of the Rings dizisinin oyuncu kadrosuna 19 yeni ismin katıldığı duyuruldu.

The Lord of the Rings

The Lord of the Rings kadrosuna katılan 19 yeni isim

Amazon’un yaptığı yeni açıklamaya göre oyuncu kadrosuna dikkate değer yeni eklemeler; Spartacus dizisi ile bildiğimiz Cynthia Addai Robinson, Power Rangers Megaforce ile bilinen Maxine Cunliffe, In the Heart of the Sea filmiyle tanınan Benjamin Walker ve Westworld dizisi sayesinde tanıdığımız Peter Mullan, Years and Years ile bilinen Maxim Baldry, Ian BlackburnKip ChapmanAnthony CrumTrystan GravelleSir Lenny HenrySoitha JayasunderaFabian McCallumSimon MerrellsGeoff MorrellLloyd OwenAugustus PrewPeter TaitAlex Tarrant, Leon Wadham ve Sara Zwangobani‘den oluşuyor.

Bu oyuncuların canlandıracağı karakterler hakkında henüz bir bilgi yok. Yeni oyuncular; Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge ve Morfydd Clark’ın başrolünde yer aldığı daha önce duyurulan kadroya katıldı. Yüzüklerin Efendisi dizisinin prodüksiyonu şu anda Yeni Zelanda’da devam etmekte ve dizi şimdiden 2. sezon onayını almış durumda.

Orijinal üçleme üzerinden ilerlemeyecek olan dizide, The Fellowship of the Ring’in öncesinde yaşananlar ele alınacak. İlk iki bölümünün tamamlandığı düşünülen The Lord of the Rings’in 2021 yılının Aralık ayında yayımlanması bekleniyordu. Ancak ertelenen çekimlerin tarihte bir değişiklik yapıp yapmadığı şimdilik bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Mads Mikkelsen
mm

Mads Mikkelsen, Fantastic Beasts hakkında konuştu

Sonraki
Blu TV
mm

BluTV dizi önerileri