Mads Mikkelsen, Fantastic Beasts hakkında konuştu

mm
Mads Mikkelsen

Bilindiği üzere J.K. Rowling’in aynı adlı romanından uyarlanan ve Harry Potter dünyasında geçen film serisi Fantastic Beasts, şu sıralar oyuncu kadrosundaki önemli değişiklik ile gündemde. Geçtiğimiz günlerde Johnny Depp, The Sun gazetesine karşı yaptığı başarısız iftira davasının ardından Warner Bros’un isteği üzerine, Fantastic Beasts filmlerindeki rolünü bırakmak zorunda kalmıştı ve yerine Mads Mikkelsen getirilmişti.

Mads Mikkelsen

Mads Mikkelsen’ın Grindelwald’u nasıl olacak?

Bugün ise yeni Grindelwald Mads Mikkelsen, Fantastic Beasts serisinde Johnny Depp ile yer değiştirmesi konusu ile ilgili konuştu. Johnny Depp’in canlandırdığı Grindelwald karakteri ile Mikkelsen’in canlandıracağı Grindelwald karakteri arasında ne gibi farklılıkların olacağı sorulduğunda ise şu sözleri kullandı:

“Pekala ben olacağım, bu bir fark ve zor olan kısım bu. Hala üzerinde çalışıyoruz. Johnny’nin yaptığı şeyle benim yapacağım şey arasında bir köprü olmalı. Aynı zamanda, bunu kendim de yapmalıyım. Ama ayrıca, zaten ustaca başardıklarından tamamen kopmaması için karakterin önceki sürümü ile birkaç bağlantı ve bazı köprüler bulmalıyız.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Black Panther
mm

Rihanna, Black Panther 2’de yer almayacak

Sonraki
the lord of the rings seyrederiz scaled
mm

The Lord of the Rings kadrosuna 19 yeni isim katıldı