American Horror Story 10. sezon ilk posteri yayımlandı

american horror story

İlk sezonu ile 2011 yılında izleyici ile buluşan dizinin son sezonu, 18 Eylül 2019 – 13 Kasım 2019 tarihleri arasında “American Horror Story: 1984” adı ile yayımlanmıştı. 9 sezondan oluşan dizi, 10. sezonuna hazırlanıyor. Şu sıralar adını “Ratched” dizisi ile andığımız, dizinin yaratıcısı ve yönetmeni olan Ryan Murphy, Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi ile 10. sezona dair ilk posteri bizlere sundu.

american horror story

Poster, 10. sezonun konusu hakkında pek bir bilgi vermiyor. Ryan Murphy, mayıs ayında paylaştığı bir plaj fotoğrafının açıklamasına “American Horror Story” yazmıştı. Aynı zamanda gönderinin açıklamasında “ipucu” da yazıyordu.

Paylaşılan bir önceki fotoğraf ve yeni poster ile yeni sezonun, “Creature of the Black Lagoon” ve “Jaws” gibi bir hava oluşturacağı düşünülüyor.

“American Horror Story” 10. sezon ne zaman?

Oyuncu kadrosunda Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Macaulay Culkin, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock’un bulunacağı yeni sezon, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelenmişti.

Dizinin 2021 yılında prömiyer yapacağı bilinse de kesin bir tarih bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
resident evil: infinite darkness
mm

Resident Evil: Infinite Darkness dizisinden ilk görseller yayımlandı

Sonraki
The Liberator
mm

The Liberator, Netflix’te yayımlandı