the kings man

”The King’s Man” vizyon tarihi ertelendi

2014 yılında Kingsman: The Secret Service ile başlayan 2017’de Kingsman: The Golden Circle ile devam eden film serisinin yeni filmi olan “The King’s Man”in vizyon ertelendi. Normalde 18 Eylül 2020’de vizyona girmesi beklenen film, yeni karar ile 5 ay sonrasına yani 26 Şubat 2021’e ertelendi. Disney, “The New Mutants” ve “The Personal History of David Copperfield” gibi diğer projeler için şimdilik vizyon tarihinde bir değişiklik yapmasa da “The King’s Man” için yeterli hazırlık yapılamaması filmin vizyon tarihinin ertelenmesine sebep oldu.

svg%3E

Salgının hızla değişen seyri göz önüne alındığında Disney, yeni tarihleri duruma göre değerlendirmeyi planlıyor. Ayrıca şirket, olası tüm tarihler arasında dolanarak bazı filmleri 2021’e veya sonrasına kadar rafa kaldırdığını açıkladı. Ancak bazı filmleri ise Disney’in streaming platformu olan Disney+’a koydu. Stüdyonun animasyon klasiğinin live-action yeniden yapımı olan MulanAmerika ve Kanada gibi Disney+’ın kullanıldığı ülkelerde vizyona girmeden direkt olarak Disney+’ta yayımlanacak. Türkiye gibi Disney+’ın kullanılmadığı ülkelerde ise film aynı gün beyaz perdede izleyicilerle buluşacak.

Çekimleri çoktan biten ve vizyona girmeye hazır olan film, aslında Kasım 2019’da yayımlanacaktı. Ancak Disney’in 20th Century Fox’u satın almasıyla beraber film, 2020 Şubat’a ertelenmişti. Bu ertelenmenin ardından dünyayı çok ağır bir şekilde etkileyen Koronavirüs salgını nedeniyle The King’s Man bu sene tekrar ertelenmişti. En son olarak 18 Eylül 2020’ye ertelenen film, şimdi ise 26 Şubat 2021’ye ertelendi.

svg%3E

Matthew Vaughn tarafından hayata geçirilen casusluk hikayesinin başlangıcını anlatacak filmin oyuncu kadrosunda; Oscar adaylıkları bulunan Ralph FiennesDjimon HounsouAaron Taylor-Johnson ve başarılı oyuncular Daniel Brühl ile Gemma Arterton yer alıyor.

Filmin yayımlanan fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.