The Demon Girl Next Door 1

The Demon Girl Next Door 2. sezonu geliyor

The Demon Girl Next Door animesinin 2. sezonu doğrulandı

Izumi Ito’nun aynı isimli mangasına dayanan The Demon Girl Next Door, ilk sezonuyla Temmuz 2019’da gösterime girmişti. The Demon Girl Next Door (Machikado Mazoku) TV animesinin resmi web sitesi bugün yaptığı açıklamada, animenin ikinci sezonunun geleceğini doğruladı. TBS, duyuru için bir tanıtım videosu ve görsel yayımladı.

svg%3E

İlk sezon Temmuz 2019 ile Eylül 2019 arasında yayımlandı ve animeyi lisanslayan Sentai Filmworks hikayeyi şöyle özetliyor:

Yuko Yoshida sıradan bir öğrencidir ve bir gün, uykuda olan şeytani güçleri iblis Lilith tarafından serbest bırakılır. Yuko, boynuzları ve şeytan kuyruğu olan “Shadow Mistress Yuko”’ya (diğer bir adıyla Shamiko) dönüşür. Şimdi ise Işık Klanı’nın büyülü yerel kızı Momo’yu yenmesi gerekiyordur. Ancak şeytani bir büyülü kız olmak göründüğü kadar kolay değildir. Yuko’nun, kaderini gerçekleştirmeden ve Işık Klanı’nı ele geçirmeye hazır olmadan önce öğreneceği çok şey vardır.

İkinci sezonda ise Shamiko ve Momo’nun kayıp bir büyülü kızı bulmak için güçlerini birleştirmesi gerekecek ve ilk sezonun kaldığı yerden devam edecek.

Animenin ikinci sezon tarihi ise henüz belli değil. Yayımlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.