77075F61 FCA7 40CF 909B 851EAF598E4E

The King’s Man’den yeni fragman geldi!

20th Century Studios, The King’s Man için yeni bir fragman ve afiş yayımladı

2014 yılında Kingsman: The Secret Service ile başlayan, 2017’de Kingsman: The Golden Circle  ile devam eden film serisine bir yenisi daha ekleniyor. Bu yıl vizyona girecek olan devam filmi The King’s Man, Matthew Vaughn tarafından hayata geçirilen casusluk hikayesinin başlangıcını anlatacak. Geçtiğimiz saatlerde ise filmden yeni bir fragman ve afiş geldi.

svg%3E

Film ne hakkında olacak?

Rhys Ifans‘ın ‘Rasputin’ rolünü üstleneceği The King’s Man’de tarihin en kötü tiranları ve suçlu zihinleri milyonlarca kişinin yok olabileceği bir savaş planlamak için bir araya gelir. Bir adam ise onları durdurmak için zamana karşı yarışmalıdır. Filmin oyuncu kadrosunda Harris Dickinson, Ralph Fiennes, Djimon Hounsou, Alison Steadman, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton ve Tom Hollander gibi isimler yer alıyor.

svg%3E

The King’s Man, Eylül 2020’de vizyona girecek!

Çekimleri çoktan biten ve vizyona girmeye hazır olan film, aslında Kasım 2019’da yayımlanacaktı ancak Disney’in 20th Century Fox’u satın almasıyla beraber 2020 Şubat’a ertelenmişti. Bu ertelenmenin ardından, dünyayı çok ağır bir şekilde etkileyen Koronavirüs salgını nedeniyle The King’s Man bu sene tekrar ertelenmişti. Film 18 Eylül 2020‘de yalnızca sinemalarda olacak.

Film hakkında yeni bilgilere ulaşmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Merakla beklenen yapımın fragman ve afişine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

svg%3E

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.