the handmaids tale seyrederiz 1

The Handmaid’s Tale 5. sezon onayı aldı

İlk sezonu 2017 yılında izleyici ile buluşan The Handmaid’s Tale dizisi, Hulu’nun en sevilen dizileri arasında yer alıyor. Şimdilik 3 sezonu bulunan dizinin 4. sezonu, geçtiğimiz aylarda 2021’e ertelenmişti. Geçtiğimiz saatlerde yeni bir gelişme oldu ve dizi, 4. sezonu daha yayımlanmadan 5. sezon onayını aldı.

Dizinin başrollerinde; en son adını Shirley filmi ile duyduğumuz Elisabeth Moss, Chuck dizisinin başrolü Yvonne Strahovski, The Leftlovers dizisinde yer alan Ann Dowd, Shakespeare in Love filminde rol almış Joseph Fiennes, Teen Spirit filminde yer almış Max Minghella bulunuyor.

the handmaid's tale

The Handmaid’s Tale konusu

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan yapım, distopik bir hikâye anlatıyor. Dizi, Gilead isimli bir toplumda geçiyor. Doğal sebepler nedeniyle nüfus düşüşü yaşayan bu toplumda kadınlar devletin malı olarak kabul ediliyor. Toplumun yeniden çoğalması için üreme hizmetine zorlanan Offred, bu acımasız koşullarda hayatta kalmaya çalışıyor.

Dizinin 4. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmese de 2021 yılında, Hulu kütüphanesinde yer alacağını biliyoruz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.