Excuse Me I love You ne zaman çıkacak?

mm
Excuse Me I love You

Ariana Grande, yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı hakkında bir belgesel çıkıyor. Belgesel film, Koronavirüs salgını sırasında evde sıkışmış izleyicilere sunulacak.

Grande, haberi ve belgeselin ilk afişini resmi sosyal medya hesabından “21 Aralık’ta dünyanın en tatlı dünya turu, kapanışından bir yıl sonra sizin için evinize geliyor.” notu ve daha sonrasında yapmış olduğu duygusal açıklama ile takipçilerine duyurdu.

1 saat 37 dakika uzunluğunda olacak belgesel film, Taylor Swift’in “Miss Americana” belgeseli, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “Gaga: Five Foot Two” ve  “Shawn Mendes: In Wonder” da dahil olmak üzere Netflix’in büyüyen müzik merkezli belgesel listesine katılıyor.

Excuse Me I Love You belgeseli ne zaman çıkacak?

Belgesel film, Ariana Grande’nin 2019 yılında yapmış olduğu Sweetner dünya turundan canlı performans görüntüleri ve kamera arkasında yaşanan olaylar başta olmak üzere şarkıcının hayatından birçok görüntüyü izleyicilere sunacak. Excuse Me I Love You, 21 Aralık 2020 tarihinde tüm dünya ile aynı zamanda Netflix arşivindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Falcon and the Winter Soldier
mm

The Falcon and the Winter Soldier dizisinden ilk fragman

Sonraki
the handmaids tale seyrederiz 1

The Handmaid’s Tale 5. sezon onayı aldı