Shirley filminin fragmanı yayımlandı

shirley seyrederiz

Josephine Decker, Madeline’s Madeline’den sonra yeni bir yapımla karşımıza çıkıyor; Shirley. 2018  yılında oldukça ses getiren bir yapım olan Madeline’s Madeline sayesinde bu yapım da sevenleri tarafından oldukça merak ediliyordu.

Filmin konusu

Susan Scarf Merrell’in aynı isimli romanından uyarlanan bir film olan Shirley, ünlü yazar Shirley Jackson’ın hikayesini anlatıyor. Film, Shirley Jackson ve eşi Stanley Hyman’ın evlerinde genç bir çiftin yaşamasıyla başlıyor. Shirley de onları yeni kitabının ana karakterleri yapmaya karar veriyor.

Filmin oyuncu kadrosu

Filmin başrollerinde şu son sıralar The Handmaid’s Tale dizisinde ve The Invisible Man filminden tanıdığımız Elisabeth Moss’a Michael Stuhlbarg eşlik ediyor. Aynı zamanda filmin kadrosunda Logan Lerman, Odessa Young, Steve Vinovich gibi isimler de yer alıyor.

shirley

Filmin prömiyeri 2020 Sundance Film Festivali’nde yapılmıştı, ardından da Berlin Film Festivali’ne konuk olmuştu. Eleştirmenlerden gayet iyi yorumlar alan film 2020 Sundance Film Festivali’nde ABD-Drama dalınde jüri özel ödülünü de kazanmıştı.

Filmin yayın tarihi

Film VOD Platformları ve Hulu üzerinden 5 Haziran tarihinde yayımlanacak. Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
avatar

Lord of the Rings ve Avatar 2 çekimlerine devam edilecek

Sonraki
kristen-wiig-saturday-night-live

Kristen Wiig, Anneler Günü için Saturday Night Live’da.