The Handmaid’s Tale 4. sezon posteri yayımlandı

the handmaid's tale

İlk sezonu 2017 yılında izleyici ile buluşan The Handmaid’s Tale dizisi, Hulu’nun en sevilen dizileri arasında yer alıyor. Şimdilik 3 sezonu bulunan dizinin 4. sezonundan yeni bir fragman yayımlandı. Dizi, daha 4. sezonu yayımlanmadan 5. sezon onayını da alabilmişti. Geçtiğimiz aylarda 2021’e ertelenen yeni sezon, 28 Nisan 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Dizinin başrollerinde; en son adını Shirley filmi ile duyduğumuz Elisabeth Moss, Chuck dizisinin başrolü Yvonne Strahovski, The Leftlovers dizisinde yer alan Ann Dowd, Shakespeare in Love filminde rol almış Joseph Fiennes, Teen Spirit filminde yer almış Max Minghella bulunuyor.

the handmaid's tale

The Handmaid’s Tale konusu

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan yapım, distopik bir hikâye anlatıyor. Dizi, Gilead isimli bir toplumda geçiyor. Doğal sebepler nedeniyle nüfus düşüşü yaşayan bu toplumda kadınlar devletin malı olarak kabul ediliyor. Toplumun yeniden çoğalması için üreme hizmetine zorlanan Offred, bu acımasız koşullarda hayatta kalmaya çalışıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
son yaz

Son Yaz 17. bölüm 2. fragmanı yayımlan

Sonraki
hawkeye

Hawkeye dizisinin çekimleri tamamlandı