Hawkeye dizisinin çekimleri tamamlandı

hawkeye

Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld‘in başrollerinde yer aldığı Hawkeye dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin çekimlerinin tamamlandığı duyuruldu.

Hawkeye hakkında tüm bildiklerimiz

Mad Men’in senaristlerinden Jonathan Igla öncülüğünde hazırlanan dizide Clint Burton’ı Marvel çizgi romanlarının sevilen karakterlerinden Kate Bishop’ı eğitirken izleyeceğiz. Çizgi romanlarda Clint Burton’ın yerini alan Kate Bishop’ın Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğinde önemli bir yere sahip olması bekleniyor.

Dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini korusa da gelişmelerin önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Hawkeye

Avengers: Endgame ile Marvel Sinematik Evreni‘nde bir devri kapatan Marvel, önümüzdeki dönemde sinematik evrenini sadece filmlerle değil, birbirleriyle bağlantılı film ve dizilerle şekillendirecek. Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan karakterleri barındıran bu diziler, sinematik evrende olup bitenlere doğrudan etki edecek.

Başarılı oyuncu Jeremy Renner‘ın Marvel filmlerinde hayat verdiği Clint Burton/Hawkeye rolüyle geri döneceği dizinin çekimlerine başlanması ile birlikte oyuncu kadrosunda yer alacak isimler de netlik kazanmaya başladı.

Total
0
Shares
Önceki
the handmaid's tale

The Handmaid’s Tale 4. sezon posteri yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 35. bölüm 2. ön izlemesi yayımlandı