The Handmaids Tale Season 4 The Buzz Paper

The Handmaid’s Tale’in 4. sezonu ertelendi!

The Handmaid’s Tale’den beklenen kötü haber geldi

Hulu’nun en iyi işlerinden biri olan ve yeni sezonu sonbaharda yayımlanması merakla beklenen dizinin dördüncü sezonu 2021’e ertelendi.

svg%3E

Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı ve bu sezon yönetmen koltuğuna da oturmak istediği The Handmaid’s Tale’in dördüncü sezonunun çekimleri bu sene başında başlamış fakat Koronavirüs’ten dolayı ileri bir tarihe ertelenmişti. Moss, geçtiğimiz günlerde dizinin yeni sezonunun çekimlerinin iki haftanın ardından durdurulduğu ve güvenli bir çalışma ortamı olmadığı sürece devam edemeyeceği açıklamalarında bulunmuştu. The Handmaid’s Tale’in dördüncü sezon çekimlerine ne zaman başlanacağı şimdilik belirsiz. Yeni sezon gösterimi, çekimlerin tamamlanmasıyla birlikte 2021 yılında başlayacak.

“The Handmaid’s Tale”, geçtiğimiz yazın ortasında, 4 Ağustos’taki üçüncü sezon finali öncesinde, dördüncü sezon için onay almıştı. Distopik dramanın üçüncü sezonu Haziran 2019’da başlatıldı. Bu tarih, geçen yılki Emmy’e uygun değildi ve bu seneki törende dizinin adını duyabiliriz. İlk iki sezonun prömiyerleri Nisan ayında gerçekleşmişti. Dizi, 2020 yılında ilk kez bir takvim yılını boş geçirmiş olacak.

svg%3E

Dizinin konusu ve kadrosu

Dizi, Gilead isimli bir toplumda geçiyor. Doğal sebepler nedeniyle nüfus düşüşü yaşayan bu toplumda kadınlar devletin malı olarak kabul ediliyor. Toplumun yeniden çoğalması için üreme hizmetine zorlanan Offred, bu acımasız koşullarda hayatta kalmaya çalışıyor. Elisabeth Moss liderliğindeki kadroda, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel ve Bradley Whitford gibi isimler bulunuyor.

Ayrıca dizi Türkiye’de BluTv platformu aracılığla yayımlanmakta. Henüz izlemediyseniz aşağıdan ilk ve ikinci sezon fragmanına ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.