Normal People

Normal People özel bölümü geliyor!

Normal People özel bölümü 26 Haziran’da!

Normal People, iki skeçten oluşacak özel bir bölüm ile geri dönüyor. Karakterlerin 40 yıl sonra tekrar bir araya gelişlerini izleyeceğimiz özel bölüm 26 Haziran’da yayımlanacak.

İlk sezonu 26 Nisan 2020’de Hulu‘da yayımlanan, Sally Rooney‘nin aynı adlı romanından diziye uyarlanan ve son dönemlerin en konuşulan dizilerinden biri olan Normal People, görselliği, diyalogları, soundtrack albümü ve doğallıktan güç alan anlatısıyla hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından beğenilmişti. Şimdi ise seyircilerin dizinin sezon sonunda hikayeyi noktaladığı soruların cevaplarını öğrenmeleri için önlerine harika bir fırsat geldi.

Normal People

Dizi, Marianne ve Connell isimli iki gencin İrlanda’da küçük bir kasabadaki lisede başlayan ve yıllar içinde farklı şehirlerde, farklı şekillere bürünen karmaşık ilişkisini, iki ana karakterin büyüme hikâyesini ve aşkını konu alıyor.

Şimdi ise dizi Comic Relief isimli bir hayır kurumu için özel bir bölüm bir araya geldi.

Normal People

Normal People karakterlerine odaklanan iki skeç de, komedyenlerin ve ünlü isimlerin, Birleşik Krallık’ta yardım kampanyaları için bir araya gelerek destek topladığı Comic Relief’te yer alacak. Yönetmen Lenny Abrahamson ile beraber Daisy Edgar-Jones ve Paul Mescal’ın geri döneceği bu iki skeç, Marianne ve Connell’ın dizinin 40 yıl sonrasındaki hayatını konu alacak.

Comic Relief’in kurucularından Richard Curtis yayımlanacak olan bu iki bölümü Normal Older People olarak adlandırırken, bu iki bölümün çok özel olacağını ve önemli bir konuk oyuncunun da burada yer alacağını dile getirdi.

Normal People

Geçtiğimiz aylarda dizinin yapımcılarından Ed Guiney, Marianne ve Connell’ın yeni hayatlarını anlatacak bölümlerin çekilebileceğinin sinyallerini vermişti. Daisy Edgar-Jones ve Paul Mescal ise verdikleri bir röportajda bu iki karakterin hayatlarına nasıl devam ettiklerini bilmediklerini açıklamıştı.

Dizinin özel bölümü 26 Haziran’da Hulu’da izleyici ile buluşacak.

Dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir, dizinin ilk sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.