HBO’nun en ünlü dizileri BluTv’ye geliyor!

images 7

Amerika ve birçok ülkede oldukça popüler olan kanal HBO’nun sevilen dizileri BluTV’de izlenecek!

Türkiye’nin ilgi gören dizi, film platformu BluTV zengin içeriklerine milyonları ekrana kilitleyen HBO dizilerini ekleyeceğini duyurdu.

İşte o diziler:  

Game of Thrones, Westworld, Entourage, Sex and the City, The Sopranos, True Detective, The Leftovers, Chernobyl ve Six Feet Under

hbo the sopranos

BluTV’nin dizilerin konusundan kısaca bahsettiği yazı ise şu şekilde: 

“Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadele eden 9 soylu ailenin taht oyunlarını ve düşmanlıklarını anlatan Game of Thrones, tüm sezonlarıyla BluTV’de yerini alıyor. Yapay zekâların kullanıldığı bir eğlence parkında bir grup robotun bilinç kazanması ve ardından yaşananları konu alan Westworld, son 10 yılın en eğlenceli dizileri arasında görülen Entourage, milyonlarca kadının tutkunu olduğu efsanevi dizi Sex and the City ve İtalyan-Amerikan mafya ailesi olan Soprano ailesini konu alan televizyon efsanelerinden olan The Sopranos BluTV’den izlenebilecek.

Her sezon farklı cinayet ve polis soruşturmasıyla birlikte polislerin sırlarla dolu kişisel hayatlarına odaklanan True Detective ve dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolduktan üç yıl sonra geri kalan bir grup insanın hikayesini anlatan The Leftovers BluTV’de yayına girmeye hazırlanıyor. Cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarını anlatan Six Feet Under ve insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketlerden olan Ukrayna’daki Çernobil nükleer santralindeki patlamayı ve yaşananları anlatan Chernobyl gibi başarılı yapımlar yakında tüm bölümleriyle BluTV’de yayına girecek.”

Daha önce bu yapımları izlememiş olanlar için oldukça iyi bir fırsat olarak görünüyor. Henüz eklenmemiş yapımların da Haziran ayında eklenmesi planlanıyor.

Dilerseniz aşağıdan BluTV’nin Youtube hesabında bu konuyla ilgili paylaştığı videosuna da göz atabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
iasif
mm

En uzun komedi dizisi: It’s Always Sunny in Philadelphia

Sonraki
yarına tek bilet
mm

İlk yerli Netflix filmi: Yarına Tek Bilet