The French Dispatch filmi ne zaman çıkacak?

mm
The French Dispatch

Rushmore, The Royal Tenenbaums ve The Grand Budapest Hotel gibi izleyicinin beğenisini kazanan filmlere imza atan Wes Anderson, önümüzdeki yıl yeni filmi The French Dispatch ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

The French Dispatch ne zaman yayımlanacak?

Her ne kadar film, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle süresiz bir şekilde ertelenmiş olsa da bugün yapılan açıklama ile filmin yeni çıkış tarihi duyuruldu. Merakla beklenen film, 22 Ekim 2022’de izleyici karşısına çıkacak.

The French Dispatch

The French Dispatch konusu

20. yüzyılda Fransa’nın hayali bir şehrinde yaşayan Amerikalı gazetecilere yazılmış bir aşk mektubu olarak tanımlanan film, The French Dispatch isimli bir dergide yıllar boyunca yaşanan olayları beyaz perdeye aktarıyor. Filmde siyah-beyaz ve animasyon bölümler de yer alıyor. 20. yüzyılda Fransa’sının politik ve sosyal atmosferinin anlatılmasında ve zaman dilimindeki farklılıkların gösterilmesinde, siyah-beyaz anlatım tekniğinin kullanılması mantıklı bir tercih. Animasyon bölümlerinin nasıl şekilde izleyiciye yansıtılacağı ise merak konusu.

İzleyiciyi 1925-1975 yılları arasına davet eden filmin oyuncu kadrosunda Timothée Chalamet, Benicio Del Toro, Tilda Swinton, Bill Murray, Frances McDormand, Saoirse Ronan, Léa Seydoux, Adrien Brody, Owen Wilson, Willem Dafoe, Mathieu Amalric, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Elisabeth Moss, Jason Schwartzman, Henry Winkler, Lois Smith, Cécile de France, Lyna Khoudr, Stephen Park, Liev Schreiber, Elisabeth Moss, Edward Norton, Guillaume Gallienne, Jason Schwartzman, Tony Revolori, Rupert Friend, Bob Balaban, Hippolyte Girardot ve Anjelica Huston gibi önemli isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Ragnarok
mm

Ragnarok 2. sezonu yayımlandı

Sonraki
2021'de çıkacak filmler
mm

Dune filmi ne zaman çıkacak?