Ragnarok 2. sezonu yayımlandı

mm
Ragnarok

İlk sezonu 31 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan Norveç yapımı Netflix dizisi Ragnarok, oldukça sevilmiş ve çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Geçtiğimiz aylarda çekimlerine başlanan dizinin 2. sezonu ise bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin merakla beklenen 2. sezonu da tıpkı 1. sezon gibi 6 bölümden oluşuyor, ve bölüm uzunlukları ortalama 48 dakika.

Ragnarok

Ragnarok konusu

İnsanlığın iklimsel bir kıyametin eşiğinde olduğu yakın bir gelecekte geçen dizi, Edda adlı kurgusal bir Norveç kasabasının sakinlerine odaklanıyor. İklimsel felaketler adım adım dünyayı felakete sürüklerken kasabada yaşayan bir grup genç, doğaüstü güçlere sahip olduklarını keşfederler. Bu esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bu genç grup, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarok’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır.

Danimarka’nın en başarılı dizilerinden Borgen’ın senaristi olan Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi çoğunlukla yerel oyuncular tercih ediliyor.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
friends
mm

Friends: The Reunion saat kaçta yayımlanacak?

Sonraki
The French Dispatch
mm

The French Dispatch filmi ne zaman çıkacak?