Riverdale 6. sezon onayını aldı

riverdale seyrederiz

The CW’nin, Archie Comics çizgi romanlarından uyarlanan Riverdale dizisinin 4. sezonu geçtiğimiz yıl yayımlanmıştı. 5. sezonu da kısa bir süre önce izleyicilerin beğenisine sunuldu. The CW, geçtiğimiz saatlerde bir duyuru yaptı ve birçok şovu hakkında açıklamada bulundu. Bu şovlardan biri de Riverdale oldu. 5. sezonu yayımlanmakta olan dizinin, 7. sezonluk bir anlaşması olduğu söyleniyordu. Bugün yapılan bir açıklama ile 6. sezonun geleceği kesinleşti.

5. sezon çekimlerinin 2020’nin Temmuz ayında başlaması gerekiyordu. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden tüm dizi/film çekimleri gibi bu dizinin de 5. sezon çekimleri ertelenmişti. Ancak geçtiğimiz eylül ayında, dizinin yeni sezon çekimlerine başlandı.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Lily Reinhart, Jimmy Fallon ile yaptığı bir röportajda dizi çekimlerinden bahsetti. Sete çıkmadan önce tüm ekibin, iki hafta boyunca karantinada olduğunu doğruladı.

Riverdale

Riverdale konusu

Sürrealist bir grup gencin yaşadığı kasabada her şey oldukça şirin bir görüntüdedir. Yeni okul yılı başlamak üzereyken Veronica Lodge, New York’tan Riverdale kasabasına gelir. Veronica, annesi ve babasının karıştığı bir skandal yüzünden psikolojisi alt-üst olmuş şekilde bu kasabaya gelmiştir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the flash

The Flash 8. sezon onayını aldı

Sonraki
batwoman

Batwoman 3. sezon onayını aldı